Lotnisko Berlin Brandenburg

Transfer, transport, przewóz osób Szczecin Berlin

Lotnisko Berlin Brandenburg jest najnowocześniejszym portem lotniczym w Europie. Zastąpiło trzy berlińskie lotniska: Tempelhof, Tegel, Schönefeld (obecnie Terminal 5 lotniska Berlin Brandenburg). Ze względu na dogodny dojazd i liczną sieć połączeń jest to najczęściej wybierany port lotniczy w naszym rejonie, podróż trwa zaledwie 2 godziny. Nasza firma oferuje pojazdy zapewniające liczne udogodnienia, co gwarantuje bezpieczny i wygodny przejazd bezpośrednio pod terminal. Godziny przewozu dostosowujemy indywidualnie do naszych Pasażerów, aby każdy bezstresowo dotarł w odpowiednim czasie na lotnisko.

Podczas podróży dla każdego Pasażera mamy przygotowaną butelkowaną wodę mineralną. Przewóz, transport, tranfer indywidualny osób Port Lotniczy Berlin Brandenburg

Ze Szczecina na lotnisko Berlin Brandenburg BER i wiele więcej – bezpiecznie, komfortowo i zawsze na czas

Szukasz komfortowego transferu ze Szczecina do Berlina? Zależy Ci na czasie, ale też najwyższym poziomie bezpieczeństwa? Jesteś pod odpowiednim adresem! Oferujemy transfer premium na trasie Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg i do wielu innych lokalizacji na terenie miasta. Nowe samochody, podwyższony komfort podróży i doświadczenie w branży – sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania.

Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg, czyli nasz główny kierunek

Jednym z najczęstszych kierunków naszych przejazdów jest lotnisko Berlin Brandenburg. Każdego dnia realizujemy liczne transfery ze Szczecina. Jednak przewóz osób ze Szczecina na lotnisko Berlin Brandenburg to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Nasze pojazdy zatrzymują się również w wielu innych lokalizacjach na terenie miasta. Realizujemy transfery premium do głównego dworca w Berlinie – Hauptbahnhof, centrum miasta oraz pod adresy wskazane przez naszych Klientów.

Przejazdy Szczecin Berlin – transport pracowników i inne usługi

Interesuje Cię przejazd biznesowy ze Szczecina na lotnisko w Berlinie? Nasze doskonale wyposażone samochody osobowe czekają na Ciebie. A może prowadzisz działalność w Berlinie? Transport pracowniczy to nasza oferta szybkiego i bezpiecznego transferu przestronnymi busami z pojedynczymi fotelami.

Nasi Pasażerowie to osoby indywidualne, którym zależy na krótkim czasie podróży z zachowaniem najwyższej możliwej wygody. Wybierają oni usługę, w ramach której funkcjonujemy jako business taxi na lotnisko w Berlinie ze Szczecina. Pomocą służymy również grupom prywatnym oraz zorganizowanym – w ramach współpracy z biurami podróży, agencjami morskimi i crewingowymi, firmami i przedsiębiorstwami oraz szkołami i klubami sportowymi. To jednak tylko część naszej elastycznej oferty, dostosowanej do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my postaramy się zrobić wszystko, aby im sprostać!

Przewóz osób Berlin-Szczecin – dlaczego właśnie my?

Być może zastanawiasz się, dlaczego z tylu ofert transferów na trasie Szczecin – Berlin lotnisko, Szczecin – Hauptbahnhof, czy ogółem Szczecin – Berlin, warto wybrać właśnie naszą propozycję? Na naszą korzyść przemawia wiele czynników, takich jak:

  • nowoczesne i komfortowe pojazdy,

  • doświadczeni kierowcy,

  • atrakcyjne ceny,

  • krótki czas przejazdu przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa,

  • miła atmosfera oraz pełne wsparcie z naszej strony,

  • napoje i drobne przekąski w cenie przejazdu,

  • dezynfekcja wnętrza po każdym przejeździe.

Jako VIA Szczecin dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Nasi Pasażerowie są zawsze na czas!