Lotnisko Chopina w Warszawie

Transfer, transport, przewóz osób Szczecin Warszawa

 

Przejazd Szczecin-lotnisko Chopina – z nami wygodnie i bezpiecznie!

Potrzebujesz dotrzeć ze Szczecina na lotnisko w Warszawie? Chcesz mieć gwarancję dotarcia na czas i jazdy w wysokim komforcie? Lepiej trafić nie mogłeś! Od lat realizujemy transfery osób indywidualnych oraz grup na mniejsze oraz dłuższe dystanse. Jeśli poszukujesz wykwalifikowanej firmy z doświadczeniem, która bez problemu dowiezie Cię na lotnisko – przeczytaj, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Przewóz osób Szczecin-Warszawa – co oferujemy podczas dłuższych dystansów?

Dystans między Szczecinem a Warszawą nie należy do najkrótszych. Standardowy przejazd trwa ponad pięć godzin. Taka podróż może być męcząca i niewygodna – ale nie musi! Jako VIA Szczecin dbamy o najwyższe standardy naszych usług. Chcemy, by każdy z naszych Pasażerów czuł się jak najbardziej komfortowo. Nasze samochody to nowoczesne pojazdy, wyposażone w funkcjonalne fotele, dzięki którym zapewniony jest komfort podróży.

Przewóz osób Warszawa-Szczecin, jak i Szczecin-lotnisko Okęcie jest realizowany w naszych pojazdach typu PREMIUM. Każde z aut to gwarancja komfortu. Wydzielony w nich przedział pasażerski został specjalnie wygłuszony, a każdy fotel ma możliwość indywidualnego sterowania. Samodzielnie regulowana klimatyzacja, nagrzewnica oraz zamontowane rolety przeciwsłoneczne są gwarancją wygody dla naszych Pasażerów podczas każdej pogody!

Transport Szczecin-lotnisko Okęcie w wersji PREMIUM – dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych

Naszymi Pasażerami mogą być zarówno osoby indywidualne, jak i grupy zorganizowane. Współpracujemy z firmami, klubami sportowymi, czy biurami podróży. Od lat staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów. W każdym naszym pojeździe znajduje się terminal płatniczy oraz kasa fiskalna. Realizujemy płatności BLIK, Google Pay, czy Apple Pay. Potrzebujesz faktury? Nie ma żadnego problemu!

Za najwyższy priorytet zawsze stawiamy wysoki poziom bezpieczeństwa podczas przejazdu Szczecin-lotnisko Warszawa! Nasi kierowcy są doświadczonymi i wykwalifikowanymi profesjonalistami, którzy bezpiecznie i szybko dowiozą Cię do miejsca docelowego. Dbamy również o regularną dezynfekcję i ozonowanie, dzięki którym działanie wirusów lub bakterii jest zminimalizowane.

Wybierz się z nami w trasę Szczecin-lotnisko Warszawa!

Obawiasz się długiego dystansu? Niepotrzebnie! Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w wersji PREMIUM!

  • Minibar z ofertą przekąsek i napojów w cenie przejazdu,
  • nowoczesne pojazdy z zaciemnieniem, wygodnymi fotelami i indywidualną regulacją temperatury,
  • gwarancja komfortu, dzięki nowoczesnym pojazdom,
  • wygłuszony przedział pasażerski,
  • maksymalne bezpieczeństwo,
  • dezynfekcja auta po każdym przejeździe,
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Jeśli potrzebujesz dostać się na warszawskie lotnisko – napisz do nas! Zagwarantujemy Ci komfort, wygodę, bezpieczeństwo i, co najważniejsze, punktualność!