Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy GDN

Transfer, transport, przewóz osób Szczecin Gdańsk

 

Przewóz osób Szczecin-Gdańsk – sprawdź naszą ofertę!

Musisz dotrzeć ze Szczecina na lotnisko w Gdańsku im. Lecha Wałęsy? Masz duży bagaż i wysokie wymagania? Dla nas to nie problem! Oferujemy transfery wysokiej jakości, dzięki którym bezpiecznie i bez opóźnień dojedziesz do celu! Poznaj naszą ofertę przewozu osób indywidualnych i zorganizowanych grup!

Transfer Szczecin-lotnisko Gdańsk – bezpiecznie, wygodnie i komfortowo

Trasa ze Szczecina na lotnisko w Gdańsku to mniej więcej pięć godzin jazdy. Taki dłuższy dystans z pewnością może być męczący. Jednak my, wiemy, jak ważny jest komfort jazdy! Z największą uwagą, dbamy o zaspokojenie potrzeb naszych Pasażerów. Długa trasa nie stanowi dla nas wyzwania!

Oferujemy nowoczesne pojazdy, które posiadają szereg udoskonaleń, wpływających na wygodę Pasażerów. Korzystając z naszych usług, masz gwarancję:

  • posiadania samodzielnie regulowanych foteli,
  • przyciemnionych szyb oraz rolet przeciwsłonecznych,
  • możliwości indywidualnej regulacji temperatury,
  • niezwykle pojemnej przestrzeni ładunkowej,
  • możliwość skorzystania z minibaru z przekąskami i napojami w cenie przejazdu.

Dzięki nam trafisz do miejsca docelowego na czas, bez żadnych opóźnień!

Przewóz osób Gdańsk-Szczecin – dlaczego właśnie my?

VIA Szczecin od kilku lat funkcjonuje na rynku jako jeden z najlepszych przewoźników w województwie zachodniopomorskim. Nasi kierowcy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy niejeden kilometr mają za sobą! Gwarancja bezpieczeństwa jest dla nas zdecydowanym priorytetem. Dbamy o potrzeby, komfort i szanujemy czas naszych Pasażerów.

Oferujemy przewozy osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Na stałe współpracujemy z firmami, agencjami morskimi i crewingowymi, biurami podróży, klubami sportowymi oraz ośrodkami szkoleniowymi. Jeśli planujesz wylot z jednego z największych lotnisk w Polsce – lotniska Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – koniecznie odezwij się do nas!

Z nami dojedziesz bezpiecznie, komfortowo i zawsze na czas!