Port lotniczy Hamburg HAM

Transfer, transport, przewóz osób Szczecin Hamburg

 

Transport Szczecin – Hamburg – wygodnie i w pełnym komforcie

Potrzebujesz transportu dla większej grupy, a może podróżujesz indywidualnie? Szukasz doświadczonej i pewnej firmy? W takim razie – skontaktuj się z nami! Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o najwyższą jakość usług. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Przewóz osób Szczecin-Hamburg – skorzystaj z pojazdów PREMIUM!

Trasa ze Szczecina na lotnisko lub do portu w Hamburgu zajmuje ponad cztery godziny. Czy na samą myśl jesteś zmęczony? Niepotrzebnie! Pomimo dłuższego czasu podróży, jazda może być niezwykle przyjemna! Wystarczy odpowiednio zadbać o komfort i wygodę. Oferujemy pojazdy PREMIUM z nowoczesnymi udogodnieniami.

Ogromnym plusem naszych pojazdów jest funkcjonalne wnętrze. Pasażerowie mogą liczyć na w pełni regulowane fotele, gniazda USB, gniazdo 230V oraz rolety przeciwsłoneczne.Zimno? A może za gorąco? Sam możesz dostosować temperaturę do swoich potrzeb! Posiadamy również rozwiązanie na upalne i słoneczne dni. W każdym z samochodów znajdziesz dodatkowo przyciemnione szyby.

Transport Szczecin-Hamburg – czym się wyróżniamy?

Oferta VIA Szczecin jest przeznaczona dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Naszymi Pasażerami są pracownicy firm, Klienci ośrodków szkoleniowych, marynarze, serwisanci i instalatorzy turbin wiatrowych, a także Klienci biur podróży oraz Klienci indywidualni. Czym wyróżniamy się spośród innych przewodników?

  • Wieloletnie doświadczenie, które jest gwarancją bezpieczeństwa;
  • nowoczesna i duża flota pojazdów;
  • konkurencyjne i atrakcyjne ceny;
  • oferujemy wsparcie oraz pomoc podczas współpracy;
  • drobne przekąski i napoje w cenie przejazdu,
  • dezynfekcja pojazdu po każdym wykonanym transferze.

Transport Szczecin-Hamburg ze względu na swoją długość wymaga profesjonalnego przygotowania i doświadczenia. Nasze nowoczesne pojazdy gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę Pasażerów, która podczas wielogodzinnej podróży jest niemal obowiązkowa!

Planujesz podróż na lotnisko lub do portu w Hamburgu? Skontaktuj się z nami i omówmy szczegóły transferu!