Terminal promowy Świnoujście

Transfer, transport, przewóz osób Szczecin Świnoujście

Transport do Świnoujścia centrum, portu lub na Terminal Promowy – komfortowo i szybko

Planujesz podróż na północ Europy? Rozpocznij ją z VIA Szczecin! Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, który gwarantuje szybki i bezpieczny dojazd na Terminal Promowy Świnoujście! Komfortowa jazda jest dla Ciebie ważna? Trafiłeś idealnie! Oferujemy wygodę, nowoczesne pojazdy i wysoki poziom usług!

Przewóz osób Szczecin – Świnoujście i nie tylko

Terminal Promowy Świnoujście to nowoczesny port, którego położenie sprawia, że jest idealnym punktem tranzytowym. Drogi lądowe, kolejowe i morskie splatają się i tym samym łączą Wschód z Zachodem, a Północ z Południem. Chcesz dotrzeć do portu w Świnoujściu?

Skontaktuj się z nami i umów datę odjazdu!

Jako VIA Szczecin oferujemy indywidualne oraz zorganizowane przejazdy Berlin-Świnoujście, Szczecin-Świnoujście i wiele innych. Wymienione trasy są zdecydowanie najpopularniejszymi. Znamy je doskonale! Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości drogi docieramy do celu szybko i bez opóźnień. Staramy się, by każdy z naszych Pasażerów był na miejscu o ustalonej wcześniej godzinie – nie później!

Świnoujście port – lotnisko Berlin – przewozy indywidualne i zorganizowane

Od lat transportujemy osoby na Terminal Promowy Świnoujście. Skąd startujemy? Wszystko zależy od naszych Pasażerów! W pakiecie naszych usług znajdziesz również przewóz na trasie Świnoujście lotnisko Berlin Brandenburg, Poznań Ławica lub Gdańsk Rębiechowo. Dzięki naszym komfortowym samochodom żadna podróż nie jest męcząca!

Oferujemy komfortowy i szybki transport nowoczesnymi pojazdami osobowymi (możliwość przewozu maksymalnie trzech Pasażerów) oraz busem, w którym mieści się do siedmiu Pasażerów. Funkcjonalne fotele, indywidualna regulacja temperatury, zaciemnienia oraz możliwość podpięcia się pod wejścia USB lub gniazdo 230V w samochodzie to dodatkowe udogodnienia, które zwiększają komfort podróży.

Przewóz osób Szczecin-Świnoujście – co nas wyróżnia?

Od wielu lat zajmujemy się transferem osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Każdy z naszych kierowców to doświadczony profesjonalista, którego kwalifikacje gwarantują bezpieczną podróż i pełne wsparcie w jej trakcie. Każdy z naszych Pasażerów może poczuć się komfortowo i spokojnie, bez troski o przebieg podróży. Co jeszcze wyróżnia nas na rynku przewoźników i sprawia, że ufa nam tylu Klientów?

 

    • Poczucie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa,

    • nowoczesne pojazdy z zaciemnieniem, wygodnymi fotelami i indywidualną regulacją temperatury,

    • dbałość o krótki czas przejazdu,

    • napoje i drobne przekąski w cenie przejazdu,

    • dezynfekcja wnętrza po każdej podróży.

Jesteś zainteresowany trasą Świnoujście port – lotnisko Berlin lub dojazdem na Terminal Promowy Świnoujście? Koniecznie skontaktuj się z nami!