Transport pracowników

Transfer, transport pracowników Szczecin

Transport międzynarodowy pracowników – szybko i bezpiecznie!

Szukasz profesjonalnego przewozu pracowników na terenie Polski oraz innych krajów Europy? Jako VIA Szczecin jesteśmy doświadczonym licencjonowanym przewoźnikiem. Oferujemy przejazdy indywidualne, a także dla grup zorganizowanych. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów oraz wyspecjalizowanych kierowców. Co możemy Ci zaoferować w ramach transferu pracowników?

Podmiany załóg marynarskich i nie tylko

Od wielu lat współpracują z nami m. in. osoby prywatne – transfery marynarzy, firmy armatorskie, agencje crewingowe i morskie, serwis, monterzy i instalatorzy m. in. turbin wiatrowych – onshore i offshore. Realizujemy transfery na terenie kraju oraz Europy. Dowozimy pracowników do lotnisk i portów w Polsce, Niemczech, czy Holandii, a także pod wybrane adresy, ustalane indywidualnie.

Transport krajowy i międzynarodowy pracowników to stały element naszej oferty. Staramy się spełniać każdą potrzebę naszych Klientów. W szczególności dbamy o wysoką jakość naszych usług. Bezpieczeństwo, punktualność i komfort naszych Pasażerów są dla nas priorytetowe!

Przejazdy służbowe w komfortowych i bezpiecznych warunkach

Poszukujesz licencjonowanego przewoźnika do realizacji transportu techników, instalatorów turbin wiatrowych lub podmiany załóg marynarskich? Dobrze trafiłeś! Oferujemy gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki którym każda podróż – dłuższa lub krótsza – jest komfortowa.

Nasze samochody posiadają komfortowe fotele, które można regulować według własnych preferencji. Dodatkowo, samochody są wyposażone w funkcję indywidualnej regulacji temperatury, przyciemnione szyby, rolety przeciwsłoneczne, gniazda USB oraz 230V. Pojemna przestrzeń ładunkowa pozwala na spakowanie wielu bagaży, co w przypadku transportu pracowników jest niezwykle ważne.

Odbiór marynarzy z portów i lotnisk na terenie Europy – dlaczego VIA Szczecin?

Jesteśmy jednym z najlepszych przewoźników w Polsce. Nie straszne nam krótkie, ani długie podróże! Możemy Ci zaoferować realizację podmian załóg marynarskich, transport techników, instalatorów turbin wiatrowych i innych pracowników na terenie Polski, Niemiec, Danii, Holandii oraz Belgii. Specjalizujemy się w przejazdach do największych portów oraz lotnisk na terenie Europy. Co oferujemy w trakcie trasy?

 

  • Doświadczenie i profesjonalizm naszych kierowców,

  • nowoczesne samochody z funkcjonalnymi udogodnieniami,

  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny,

  • pełne wsparcie podczas współpracy,

  • drobne przekąski i napoje w cenie,

  • regularna dezynfekcja po każdym przejeździe.

Transport międzynarodowy pracowników z VIA Szczecin jest szybki, bezpieczny i komfortowy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!